• У Києві існують 3 швидкісні зарядні станції для електрокарів

  • Катерина Динник | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 вересня 2016 року

Керівництво «Укргазбанку» відкрило швидкісну зарядну станцію в Києві та надає можливість для власників електромобілів швидко зарядити акумулятор свого авто. Збільшення кількості таких станцій дозволяє нарощувати кількість екологічно чистого та економічно вигідного транспорту в країні.

Тепер власникам електромобілів надається можливість швидко заряджатися в центрі Києва, і час на це скоротився до 15—30 хвилин. Поки зробити підзарядку на таких станціях можуть електромобілі Nissan Leaf, Tesla і BMW i3, які куплені у компанії Oxygen Group. Подібні заправки оснащені інноваційними технологіями, на кшталт авторизації клієнтів за допомогою карти RFID, QR-коду і wi-fi для клієнтів.

Місце швидкісної зарядки електрокарів у Києві:

  • вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 39;
  • пр. Науки, 5;
  • вул. Здолбунівська, 3 а

Зарядні станції в Україні надаються однією компанією — Oxygen Group. Якісна зарядка, а ще мультибрендовий салон з продажу електрокарів в Україні. Всі клієнти компанії можуть заряджатися безкоштовно, що стало дуже хорошим інструментом для продажу авто.

На початок 2016 року в Україні зареєстровано 568 електромобілів, це число було б набагато більше за наявності належної інфраструктури. Адже перші швидкісні зарядні станції були відкриті на початку року. До цього працювали кілька десятків заправок (серед яких існують безкоштовні), заряджатися на них доводилось 3 години та більше.

Голова компанії Oxygen Group Михайло Горбачов обіцяє, що до кінця 2016 року в Україні може з'явитися близько 20 швидкісних станцій зарядки. На цих станціях зможе зарядити свій автомобіль кожен, хто купить абонемент.

На міжнародній мапі можна подивитися розташування всіх зарядних станцій. Визначити, де можна зарядити авто вашої марки і які станції вільні можна тут.

У Києві з'явилася служба таксі на електромобілях.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...