• BMW створила мотоцикл із сенсорним управлінням та окулярами віртуальної реальності

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 жовтня 2016 року

Компанія BMW створила мотоцикл майбутнього, що поєднує в собі окуляри віртуальної реальності і костюм з сенсорами для управління рухом. Новий концепт мотоцикла екологічний і його називають ідеальним поєднанням машини і людини, повідомляє Нightech.

Компанія BMW відзначає своє 100-річчя. І до цієї знаменної дати стартувала кампанія NEXT 100, в рамках якої випускаються концепти авто- і мотовиробництва, якими їх бачать розробники на найближчі 100 років.

Новий концепт — мотоцикл із сенсорним управлінням і окулярами віртуальної реальності. Двигун мотоцикла майже безшумний, екологічний і абсолютно безпечний.

Як припускають розробники, в майбутньому для поїздок на мотоциклі не буде потрібно захисного спорядження: сам мотоцикл гарантуватиме безпеку. Вся додаткова екіпіровка буде потрібна тільки для розширення можливостей водія: окуляри віртуальної реальності і костюм із сенсорами допоможуть керувати мотоциклом. А відсутність захисних захисного спорядження і шолому допоможе отримати більше задоволення від водіння.

В іншому, концепт зберіг традиційні елементи BMW: чорний трикутник рами, подобу опозитного двигуна, білі лінії.

І все ж у новій моделі «ідеального синтезу машини і людини» в найближчі 100 років людина не буде повністю виключатися з процесу управління мотоциклом.

Ще одна цікава новинка для мотоциклістів — шолом-подушка від шведських розробників.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...