• Новий шолом-подушка робить поїздку на велосипеді безпечною

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 20 вересня 2016 року

Шведські дослідники розробили Hovding — шолом для велосипедистів у вигляді повітряної подушки. У порівнянні зі звичайним шоломом, Hovding у 3 рази підвищує безпеку велосипедиста.

Розробники шолома — інженери-дизайнери Анна Хаупт і Тереса Остін. На створення шолома їм знадобилося 7 років, протягом яких вони вивчали траєкторію руху тіла велосипедистів під час падіння, спілкувалися з лікарями, переглядали відеоролики, читали докладні звіти та зібрали величезну кількість даних про аварії за участю велосипедистів.

Як результат, з'явився шолом Hovding, який являє собою повітряну подушку у вигляді капюшона. У здутому стані він виглядає як комір, який кріпиться на шиї власника і виглядає досить стильно.

Мікрокомп'ютер і міні-датчик відстежують різкі зміни у швидкості руху велосипедиста і кута його нахилу. На основі цих даних робляться припущення про те, чи падає власник. І в момент нещасного випадку шолом-подушка надувається і обволікає голову. На накачування капюшона з балончика з гелієм досить 0,1 секунди.

У Hovding є один недолік: він — одноразовий.

Вартість Hovding становить € 299.

Раніше «Велика Епоха» розповідала про новий триколісний електропед EV4 e-trike, який може замінити автомобіль.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...