ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Безкоштовна online-платформа 10MinSchool допоможе старшокласникам підготуватися до ЗНО

Велика Епоха

Міжнародний проект 10MinSchool представив освітню online-платформу, за допомогою якої київські школярі та абітурієнти зможуть безкоштовно покращити свої знання, підготуватися до уроку або ЗНО за 9 предметами. Все, що для цього потрібно — це комп'ютер та інтернет.

#img_center_nostream#Online-платформа 10MinSchool розроблена за підтримки Kyiv Smart City, про який раніше розповідала «Велика Епоха». Поряд з електронними підручниками і цифровими лабораторіями, проект 10MinSchool — це новий підхід до навчання, повідомляє «Вечірній Київ».

На сайті розміщені курси з 9 предметів у вигляді 10-хвилинних тематичних відеороликів для учнів 10 та 11 класів. Матеріал до відеороликів був підготовлений відповідно до шкільної програми, затвердженої МОН України.

Зараз доступні наступні предмети: українська мова і література, історія, хімія, фізика, біологія, географія (10 клас), алгебра та геометрія.

На платформі розміщені також заняття з англійської мови, що створені за сприяння British Council в Україні та проекту Capital English.

На відеороликах кращі фахівці Києва дистанційно допоможуть старшокласникам розібратися у проблемному матеріалі. До кожного ролику додається також презентація з додатковим навчальним матеріалом і тестовими завданнями.

У будь-який зручний для себе час і в будь-якому місці старшокласники можуть готуватися до занять, ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів. Для доступу до контенту користувачам знадобиться тільки комп'ютер, планшет або смартфон та інтернет.

Проект 10MinSchool розроблено в Ізраїлі, де близько 30% школярів навчаються за цією програмою. Він працює також у Франції. Але на відміну від закордонних платних аналогів, для українських школярів зробили виняток.

У Києві оголошено конкурс малих грантів на цікаві проекти від українців.