• Де зняти квартиру у Києві подобово?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 жовтня 2016 року

ⓅЗбираючись до Києва на 5—7 днів для знайомства з містом та його пам’ятними місцями, не обов’язково потрібно знімати дуже дорогий номер у готелі або обтяжувати родичів, які мешкають у столиці. Адже набагато краще прокинутися зранку в свіжому ліжку, одягнути м’який приємний халат і, не кваплячись, нікому не заважаючи, заварити чашечку ранкової пахучої кави, увімкнути музичний центр і вибрати музику до смаку. Відкривши ноутбук, не поспішаючи обрати туристичну програму, яка найбільше до смаку.

Повернувшись увечері з приємною втомою в тілі і безліччю вражень у душі, наповнити ванну і пригадати всі історичні місця, які в цей день відвідали, оцінити заряд енергії від пілкування з доброзичливими киянами. Заварений смачний чай доповнить картину повного релаксу…

Адже це таке задоволення бути вільним, коли можна робити все, що забажаєш, не боячись, що родичі будуть в якійсь мірі пригноблені або скуті вашою присутністю в помешканні. Дуже важливо мати можливість готувати, виходити і повертатися у будь-який час.

зняти квартиру у Києві подобово можна на сайті: kyiv.vlasne.ua.

Всі перераховані переваги стосуються сервісу винаймання квартири подобово. Подумати про зручне проживання можна заздалегідь, щоб не присвячувати пошуку квартири весь перший день перебування в столиці. У пригоді стане портал подобової нерухомості Vlasne.ua. З його допомогою можна підібрати квартиру потрібної комплектації у будь-якому районі Києва. Все це зробити можна швидко, і виходити з дому не знадобиться. З сервісом Vlasne.ua проблема проживання вирішується завжди, адже на порталі:

• Зручно шукати;

• В наявності докладні описи апартаментів;

• Є фотографії квартир.

Як тільки вибір здійснено, можна зателефонувати власникові і забронювати вподобаний об’єкт. Також можна зв’язатися з власником квартири, написавши електронного листа через сайт.

Завдяки зручній функції швидкого бронювання та передоплати за тимчасове житло, можна не турбуватися щодо проблеми проживання в Києві, оскільки портал Vlasne утримує кошти до моменту Вашого поселення. За умови зміни планів, клієнт просто має попередити і отримати гроші назад.

Переваги Vlasne в тому, що:

- Всі квартири виключно від власників, тому відсутні посередники, комісії та переплати;

- Турист має можливість забронювати апартаменти через сайт, що дає гарантію, повернення коштів у разі чого та зручність процедур, проте цілком можливий інший шлях — безпосереднє домовлення з власником житла;

- Сайт має оптимізацію під мобільні пристрої, існують додатки під iOS та Android;

- Власники мають можливість додаткових заробітків з оренди житла за добу;

- Сайт багатонаціональний, має просування в Україні, Росії, Казахстані та Європі;

- Туристам надається можливість значного заощадження на готелях, оскільки подобова оренда житла в кілька разів дешевша.

Портал дбає про те, щоб наші клієнти отримували виключно позитивні емоції від того, що орендують квартири щодобово.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...