ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пінопласт від компанії «Вік Буд»

Велика Епоха

ⓅНе секрет, що будівництво нових будинків в жодному разі не обходиться буз використання пінопласту, який надає усій споруді багато відмінних властивостей. Тим не менш, якщо споруда це достатньо великий об’єкт, то і необхідно й великі об’єми пінопласту. Саме тому в таких випадках виникає одне питання, а де є можливість придбання цього матеріалу оптом?

#img_center_nostream#Звісно, ринок різноманітних будівельних матеріалів пропонує дуже багато варіантів купівлі пінопласту у різноманітних спеціалізованих магазинах, але тільки компанія «Вік Буд» надає неперевершену можливість купівлі пінопласту від безпосереднього виробника. Але, мабуть, виникне питання стосовно того, чи варто купувати пінопласт в компанії «Вік Буд»? Кажучи чесно — так, бо компанія хоч і не є лідером низьких цін, але зі стовідсотковою впевненістю компанія заявляє, що вся запропонована продукція гарантовано відповідає усім критеріям безпеки, чого не гарантує жоден продавець пінопласту.

За великим рахунком пінопласт є найкращим варіантом для досягнення неперевершених шумоізоляцій них якостей будівлі та відмінним утеплювальним матеріалом. Наприклад, пінопласт товщиною 10 см здатен замінити прошарок газобетону завтовшки 60 см. Саме тому використання типового будівельного матеріалу є економічно вигідним та відмінним варіантом для шумоізоляції, утеплення фасадів будинків та для внутрішнього утеплення.

Види пінопласту та сфери його застосування

На сьогоднішній день виділяють слідуючи різновиди пінопласту:

1. Безпресовий пінопласт. Сфера застосування — упаковка різної техніки для більш надійного її захисту;

2. Пресовий. Даний вид широко використовується у будівництві;

3. Самозатухаючий пінопласт (один з різновидів пресового). Найбільш популярний та затребуваний вид пінопласту, так як його властивості перешкоджають розповсюдженню вогню;

4. Пінополістірол. Даний різновид використовується у будівництві в тих випадках, коли відсутній тиск на даний будівельний матеріал. Також широко використовується для утеплення.

Треба пам’ятати, що купувати будь-який різновид пінопласту необхідно тільки у перевірених виробників та продавців, низька ціна продукції від невідомої компанії можуть принести в подальшому величезні проблеми, а особливо, коли річ іде про пінополістирол, так як в багатьох випадках він токсичний, чого бути не повинно.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .