Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Куркума вбиває бактерії, зупиняє запальні процеси і, звичайно ж, відбілює зуби

Субота, 12 грудня 2020 року

Щоб зробити свої зуби білими, а посмішку сліпучою, зовсім не обов'язково експериментувати з дорогими засобами для відбілювання зубів. Засіб на основі куркуми чудово відбілює зуби.

Хімічні засоби для відбілювання зубів можуть бути досить дорогими. За підрахунками, в розвинених країнах люди витрачають близько 1 млрд доларів на рік на засоби для відбілювання зубів. Але результат може бути не таким тривалим, як очікується. І через деякий час процедуру доведеться повторювати.

Якщо ви не хочете ризикувати свої здоров'ям, використовуючи «хімію», спробуйте натуральний засіб з порошку куркуми та олій.

Основні інгредієнти засобу для відбілювання зубів

Куркума — традиційна східна приправа й найсильніший природний антибіотик. В Індії куркума широко використовувалася в медичних цілях у складі багатьох ліків.

Куркума вбиває бактерії, зупиняє запальні процеси і відбілює зуби. Фото: PROfiresika/flickr.com. Ліцензія: creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0
У продажу можна знайти спецію на основі куркуми — карі. Крім власне куркуми, до її складу може входити (в залежності від виробника): перець, часник, імбир, гірчиця, сіль, лавровий лист тощо. Тому для відбілювання зубів краще використовувати звичайний порошок куркуми.

Кокосова олія також корисна для здоров'я зубів і ясен. Олія кокосового горіха попереджає появу карієсу, зміцнює емаль зубів, прибирає наліт і зубний камінь, лікує хвороби ротової порожнини.

Кокосова олія також корисна для здоров'я зубів і ясен. Фото: Hafiz Issadeen/flickr.com. Ліцензія: creativecommons.org/licenses/by/2.0

Ефірна олія м'яти використовується не тільки для додання аромату: вона надає антибактеріальний ефект, лікує зубний біль і стоматит, відбілює зуби.

Ефірна олія м'яти надає антибактеріальний ефект, лікує зубний біль і стоматит. Фото: Zeetz Jones/flickr.com. Ліцензія: creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0

Рецепт засобу для відбілювання зубів

Отже, вам знадобляться:

  • 1 ч.л. порошку куркуми;
  • 1 ч.л. кокосової олії;
  • 2 краплі ефірної олії м'яти.

Приготування: змішати всі інгредієнти, нанести на зубну щітку й почистити зуби. Результат дії такої пасти накопичувальний: чим частіше нею чистити зуби, тим результат з'явиться швидше.

Фото: EpochTimes.com.ua
Візьміть 1 ч.л. порошку куркуми. Фото: EpochTimes.com.ua
Додайте 1 ч.л. м'якої кокосової олії. Фото: EpochTimes.com.ua
Додайте пару крапель олії м'яти. Фото: EpochTimes.com.ua
Пастою на основі куркуми можна замінити звичайну зубну пасту та використовувати її щодня. Фото: EpochTimes.com.ua

Пастою на основі куркуми можна замінити звичайну зубну пасту та використовувати її щодня. Вона абсолютно натуральна і не містить небезпечних речовин, які додають в звичайні пасти.

Така паста буде коштувати дорожче, ніж звичайна зубна паста, зате вона натуральна та корисна.

За матеріалами Еcology.md.

Дізнайтеся також, що можна використовувати замість пінки для гоління.

Comments   

загрузка...