• Як працює лазерна епіляція?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 5 травня 2015 року

ⓅБезліч жінок воліють володіти волосяним покривом виключно на голові, позбувшись від пухнастої шерстки в інших місцях. Лазерна процедура видалення волосся дозволяє позбутися від них назавжди.

Всього за 7—8 курсів процедури, волоски повністю випадають і не виростають знову. Щоб зрозуміти, чому це відбувається, необхідно звернути увагу, як саме росте волосся.

Чому потрібно проходити стільки сеансів процедури?

У кожного волоса є певна фаза зростання, фаза розвитку і фаза сну. Одночасно фазу росту проходить невелика їх кількість, у той час як інші просто сплять. Одна фаза триває від 4 до 6 тижнів, після цього волоски «засипають» і прокидаються наступні. Тому процедуру лазерної епіляції доводиться повторювати.

Курс впливу лазера відбувається саме на ті волоски, які в даний момент знаходяться в стадії росту. Сам лазер для епіляції — це промінь, що випромінює певну довжину хвилі, енергію якої здатне поглинути тільки волосся.

Як зробити епіляцію безболісною?

На жаль, незважаючи на те, що лазерна епіляція вважається однією з найбільш безболісних, вона також здатна викликати неприємні відчуття. Щоб звести до мінімуму, а також значно підвищити ефективність впливу лазера на волосяні фолікули, фахівці рекомендують наступне:

1. Перед процедурою виключити відвідування солярію, тому що чим більше різниця в кольорі волосся і шкіри, тим краще лазер видалить його;

2. За день-два необхідно збрити волосся, на тій ділянці, на яку хочете впливати;

3. Використовувати знеболення, якщо у Вас занадто чутливий больовий поріг. Для цього прийдіть на годину раніше призначеної процедури, щоб косметолог наніс спеціальний креп з анестетиком і він встиг подіяти.

Але через що може виникати біль за лазерної епіляції? Справа в тому, що хоч сама шкіра не нагрівається від впливу лазера, просто поглинаючи його випромінювання, але волосяні фолікули-то нагріваються, і поширюють тепло сусідніми тканинами. Через це протягом кількох наступних годин після процедури можуть проявитися набряки, що вважається абсолютно нормальною реакцією.

А якщо Вам здалося після процедури, що волосся все одно росте, не впадайте у відчай — лазер спалює внутрішню частину волоса, в результаті чого він поступово вмирає і випадає. Процес займає від 4, до 6 тижнів. Рекомендується збривати волосся в кінці цього терміну і потім видалити жорсткою мочалкою.

На сайті mediostar.com.ua Ви можете дізнатися про Центр Лазерної епіляція і Косметології Mediostar. Тут працюють виключно досвідчені фахівці, які зуміють якісно провести епіляцію, а також інші процедури косметологічного характеру.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...