ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

З´явився зручний онлайн-сервіс для авто, що потребують ремонту

Велика Епоха

У столиці запущено зручний онлайн-сервіс для автомобілістів CarBook, за допомогою якого можна підібрати шиномонтажную станцію, автомийку, записатися на діагностику до кращого майстра та багато іншого. CarBook допомагає швидко і якісно вирішити будь-яку проблему з автомобілем.

#img_center_nostream#Автомобілісти знають, як багато часу займає пошук хорошої компанії автопослуг. Потрібно переглянути всі оголошення, зіставити ціни та можливості, зателефонувати, дізнатися адресу. Ця рутинна робота і підштовхнула розробників CarBook на створення автоматизованого і зручного сервісу, користуватися яким може кожен.

#img_center_nostream#У CarBook є широка база СТО, мийок та шиномонтаж. Всі автосервіси, представлені на CarBook, проходять перевірку та отримують попередні рекомендації: відгуки тих, хто скористався їхніми послугами. База автосервісів безперервно доповнюється.

#img_center_nostream#

Як працює CarBook?

Крок 1. Зайти на сайт carbook.ua. У рядку пошуку прописати потрібну послугу або вибирати її з автоматичного списку, що з´являється.

Крок 2. Зліва відкриється список сервісів з видом робіт. Тут можна відфільтрувати зайві результати, вказавши орієнтовну вартість послуги, мережеві сервіси, марку авто, впорядкувати за віддаленістю, рейтингом та ціною. Справа на мапі будуть зображені найоптимальніші для вас автосервіси

Крок 3. Оцінити результат послуг (важливо для інших користувачів).

Кожен онлайн-запис до автосервісу супроводжується sms-нагадуваннями про майбутнє відвідування.

#img_center_nostream#Записатися на візит можна і через службу підтримки. Для цього достатньо зателефонувати в кол-центр carbook.ua. Як кажуть розробники CarBook, цей сервіс буде корисний всім автомобілістам.

Ще один зручний сервіс для водіїв — навігатор «Дороги України», який вибирає маршрут з кращим дорожнім покриттям.