ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Відчуйте себе господарем Tesla Model S на тиждень — конкурс

Велика Епоха

Американська компанія з виробництва електрокарів Tesla Motors оголосила конкурс «Drive to Believe», в якому можуть взяти участь всі охочі. Приз — можливість абсолютно безкоштовно протягом 7 днів користатися електромобілем Model S — винятковим і безпечним авто.

Автомобільна компанія з Кремнієвої долини Tesla Motors не перестає дивувати. Одна з її успішних розробок 2012 року — електрокар Model S — візьме участь у програмі «Drive to Believe», повідомляє Тesla-automobile.

У конкурсі можуть взяти участь усі автолюбителі у віці від 25 років з Австрії, Швейцарії, Німеччини, Норвегії, Італії, Великобританії, Ірландії, Бельгії, Швеції, Франції, Люксембургу, Фінляндії, Данії та Нідерландів. Для участі в конкурсі потрібно відправити заявку до 31.12.2016 р. Відбір учасників буде проходити через інтернет-конкурс.

Як кажуть виробники, кожен, хто хоча б раз здійснить поїздку на цьому електромобілі, не захоче повертатися до звичайного авто.

Model S — це 5-дверний електромобіль з літій-іонним акумулятором, якого вистачає на 426 км їзди. Завдяки цьому електрокар має найбільший запас ходу серед наявних на ринку електромобілів.

Для перезарядки Model S через автозаміну батареї достатньо 90 секунд, що вдвічі швидше, ніж заправити повний бак аналогічного бензинового автомобіля. У 2016 році у Tesla Model S оновився дизайн.

Багато компаній змагаються в розробці незвичних і надсучасних електрокарів. Так, «безсмертний» електромобіль розробили в Австралії, а NASA представив електромобіль майбутнього, який може обертатися навколо власної осі і має інші незвичайні можливості. Надкомпактність і швидкість зарядки — ці властивості електрокарів знайшли своє відображення в шведському Uniti і німецькому Porsche Mission E.