• Відтепер українці можуть проголосувати за прийняття законопроектів

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 3 січня 2017 року
 

В Україні почав працювати ресурс «Портал громадського обговорення законопроектів», завдяки якому будь-який громадянин України зможе взяти участь в обговоренні проектів законів і проголосувати «за» або «проти» них до того, як вони будуть прийматися у Верховній Раді.

Мета організації порталу — налагодити ефективнішу взаємодію з громадськістю країни.

Система розроблена спільно з Програмою USAID/РАДА за порадою місії парламенту ЄС. Поки ресурс проходить тестування і працює у пробному режимі, повідомляє офіційний веб-портал Верховної Ради України.

Щоб обговорювати, коментувати і голосувати за законопроекти, подані до Верховної Ради, потрібно попередньо зареєструватися за посиланням. Далі можна взяти участь в обговоренні законопроектів на цій сторінці.

На новому порталі офіційно зареєстровані користувачі можуть винести запропонований законопроект на обговорення громадськості. Період обговорення проектів законів — 30 діб.

З 2015 року у жителів України з'явилася можливість звернутися до президента країни з електронною петицією. Дивіться докладніше, як зареєструватися і підписати петицію на сайті президента і як подати петицію на сайті КМД

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...