• Утеплюємо вікна у найпростіший спосіб — пакувальною плівкою з бульбашками

  • Четвер, 10 жовтня 2019 року

Щоб утеплити житло, іноді досить простих підручних засобів. Наприклад, пакувальна плівка з бульбашками відмінно підійде для теплоізоляції вікон. Всього один шар плівки зупинить відтік тепла і підніме температуру у приміщенні.

Залежно від стану вікон, через них може втрачатися від 20 до 30% тепла всього будинку, що наочно показує енергоаудит. З цієї причини перший крок до підвищення енергоефективності свого житла — це утеплення вікон. Якщо стан вікон хороший або немає можливості замінити їх на металопластикові, можна спробувати простий, економічний і ефективний спосіб утеплення — за допомогою повітряно-пухирчастої плівки. Цей спосіб вже давно застосовують для теплоізоляції парників і теплиць, розповідає Builditsolar.

Бульбашки з повітрям допомагають зберігати тепло всередині приміщення, не випускаючи його назовні. Ще одна перевага плівки — її легко використовувати для нестандартних вікон.

Єдиним мінусом плівки з бульбашками є те, що погрішується видимість із вікна. Тому використовуйте цей варіант утеплення не для всіх вікон. Особливо ефективне утеплення повітряно-пухирчастої плівкою для таких вікон, як на балконі, у ванній кімнаті або підсобному приміщенні. Така часткова ізоляція теж допоможе зберегти тепло в будинку.

Найкращі ізоляційні властивості має плівка з великими бульбашками. Повітря погано проводить тепло, а у великих бульбашках — багато повітря. Крім цього, світло, що проходить через таку плівку, не сильно розсіюється і легше проходить всередину приміщення.

Як утеплити вікно плівкою з бульбашками

1.Зсередини будинку зробіть виміри вікна і виріжте за ними плівку.

2.За допомогою розпилювача з водою (можна додати трохи гліцерину для простішого зняття плівки згодом) поверхню скла.

3.Поки скло вологе, прикладіть плівку бульбашками до скла і трохи притисніть.

От і все. Знімається плівка легко (починайте з краю вікна) і не залишає слідів на склі. Плівку можна використовувати кілька років поспіль в холодний сезон.

У літню спеку плівка може допомогти утримати прохолоду в будинку. Але найкраще використовувати плівку тільки восени-взимку і знімати на літо: під дією сильного світла вона може швидко зруйнуватися.

Де знайти плівку з бульбашками?

Цю плівку використовують для обертання посилок і їх кращого збереження. Її легко можна знайти у великих будівельних супермаркетах, у відділах госптоварів.

Після утеплення будинку можна подумати і про альтернативні варіанти опалення. Багато українців вже сьогодні переходять на використання паливних брикетів або біовідходів для обігріву свого житла. Це ефективно і недорого. Наприклад, котел на безкоштовному паливі дозволяє економити 60 тис. грн. за сезон.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...