• Білл Гейтс заснував фонд на підтримку розвитку «зеленої» енергетики

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 3 січня 2017 року
 

​Керівники великих корпорацій і відомі підприємці створили інвестиційний фонд на підтримку розвитку безпечної «зеленої» енергетики в усьому світі. Розробки, які будуть фінансуватися за рахунок фонду, допоможуть вирішити проблему викидів парникових газів і зроблять чисту енергію доступнішою для людей.

У списку засновників фонду Dubbed Breakthrough Energy Ventures (BEV) багато відомих осіб, зокрема: Білл Гейтс, директор Amazon і принц аль-Валід — міжнародний інвестор і підприємець, повідомляє Тeknoblog.

Обсяг фонду — $1 млрд. Ці кошти підуть на розвиток компаній, які подарують світу інноваційні ідеї отримання безпечної «зеленої» енергетики, яка могла б стати доступною для всіх людей. У той же час такі джерела енергії повинні знизити вироблення парникових газів. Це є єдиним способом зупинити глобальне потепління.

BEV буде інвестувати у високі технології підприємств на всіх стадіях їх розвитку, від зародження до реалізації готового продукту. Фінансуватися будуть також ризикові проекти, які можуть вирішити проблему істотного зменшення газів, що викликають парниковий ефект.

Фонд буде підтримувати такі області: вироблення і збереження електроенергії, транспорт і сільське господарство.

Раніше «Велика Епоха» писала, що до 2050 року 47 країн світу перейдуть на альтернативні джерела енергії. А вже незабаром країни ЄС відмовляться від використання неекологічних бензинових і дизельних авто на користь електрокарів. Завдяки цьому вдасться зменшити викиди в атмосферу багатьох забруднювальних речовин.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...