• Створено пристрій для зручного нагріву напоїв, якій заощаджує енергію

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Четвер, 5 січня 2017 року
 

​Дизайнер з Голландії створив MIITO — пристрій для нагріву будь-яких напоїв, який об'єднує в собі економічність кип'ятильника і зручність електрочайника. За допомогою MIITO можна нагріти будь-яку рідину безпосередньо в посуді, що економить не тільки час, а й енергію.

Пити чай люблять усі. Але часто, не замислюючись, ми наповнюємо водою повний чайник, навіть якщо хочемо випити всього 1—2 чашки. Такий підхід дуже неощадливий, адже кожен раз витрачається в 2—3 рази більше енергії, води і нашого часу.

Якби ми використовували тільки ту кількість води, яка нам необхідна, то зекономленої електроенергії вистачило б для вуличного освітлення наших міст протягом кількох місяців!

Проблема таких надмірних витрат енергії сильно стурбувала голландського дизайнера і розробника Нільса Чуді. І він створив «чайник майбутнього» — MIITO.

MIITO складається з тарілки-основи і металевого стрижня з ручкою із силікону. Чашка з рідиною ставиться на тарілку, всередину неї опускається стрижень. Після підключення до мережі тарілка створює електромагнітне поле, під дією якого стрижень нагрівається і передає тепло рідині. У пристрої немає кнопок увімкнення/вимкнення: коли досягнута точка кипіння, MIITO переходить в режим очікування, після чого вимикається.

За допомогою цього пристрою можна нагрівати воду, соус, каву, молоко, суп та інші види рідини в будь-якому посуді, що не містить заліза. MIITO не забруднюється вапняними відкладеннями і легко миється водою, має зручний дизайн і працює без шуму. Також цей пристрій безпечний для дітей: його верхня частина не нагрівається.

Зараз розробники працюють над MIITO Precise — пристроєм з особливим датчиком, який дозволить вибирати точну температуру для нагрівання рідини. Наприклад, 60—80 °C для заварювання чаю, 37 °C для нагріву дитячого харчування і т.п.

Новий датчик температури міститиме вбудований дисплей, що показує кінцеву температуру і температурну шкалу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...