• Створено авто, що стає частиною будинку — новинка від Hyundai

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Вівторок, 17 січня 2017 року
 

Компанія-автовиробник Hyundai представила сучасний концепт: безпілотний автомобіль, який легко стає частиною «розумного» будинку. Крім використання за прямим призначенням, авто може підключатися до домашньої мережі будинку і постачати йому енергію.

Автомобіль майбутнього Hyundai Smart Connect Home представили на нещодавній виставці електроніки CES у Лас-Вегасі, США.

За задумом творців, через отвір у стіні, що відповідає формі двері автомобіля, автономний транспортний засіб з'єднується з приміщенням і стає його частиною. При цьому кузов авто залишається за межами будинку, а салон — всередині.

Автомобіль здатний повністю інтегруватися з будинком і підключатися до домашньої мережі. Наприклад, мультимедійний комплекс авто можна використовувати як домашній, а для підстраховки під час перебоїв у подачі електроенергії можна використовувати енергію водневого паливного елемента авто.

Салон авто легко перетворюється на додатковий простір для сну і відпочинку. А якщо потрібно кудись виїхати, досить просто перейти з кімнати в салон безпілотника.

На думку Hyundai, будинок і автомобіль майбутнього — це дві частини одного цілого.

На честь свого сторіччя, відома компанія BMW вирішила уявити, якими будуть автомобілі і мотоцикли через 100 років. Їхній новий концепт — мотоцикл майбутнього з окулярами віртуальної реальності.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...