• Поділись їжею: у столиці з'явилися жовті шафи-холодильники

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 10 січня 2017 року
 

​Незвичайні жовті шафи, в яких розміщені холодильники з безкоштовною їжею, тепер можна побачити на вулицях столиці. Ініціаторами фудшерінга #godobro стали троє киян. Будь-хто може залишити в холодильнику їжу для нужденних.

Фудшерінг (foodsharing від слів «food» — «їжа» і «sharing» — «ділитися») — це поширений у всьому світі проект з «порятунку» їжі від утилізації. Придатна до вживання їжа (це можуть бути надлишки або продукти, у яких скоро спливає термін придатності) просто залишається у спеціальних холодильниках біля ресторанів, кафе, магазинів. Практика обміну їжею не тільки важлива для нужденних, а й допомагає вирішити одну з основних проблем сучасного світу — проблему надлишків їжі.

Завдяки трьом ініціативним українцям тепер до проекту фудшерінга приєднався і Київ, повідомляє Dreamkyiv.

Перші 5 холодильників з написом «Поділісь їжею» встановили ще в грудні. Але, на жаль, не всі українці з розумінням поставилися до цієї ідеї, і 2 холодильники незабаром вкрали. Тому на сьогодні пунктів #godobro залишилося тільки 3.

Що стосується точних адрес #godobro, то хлопці не хочуть їх називати: міська влада може демонтувати пункти. Тому все залежить від самих киян: якщо ви побачили жовту шафу-холодильник і у вас є непотрібна їжа — просто залиште її там.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...