ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Переможці стартапу «Чисті вулиці» запропонують ідеї з переробки сміття

Велика Епоха

#img_center_nostream#Найближчим часом у Києві буде оголошено переможців конкурсу стартапів з переробки сміття «Чисті вулиці». Після тестування прототип установки переможця зі збирання, сортування і переробки сміття може бути реалізований в Україні та закордоном.

2 грудня пройде фінал конкурсу стартапів «Чисті вулиці», ідея якого — це пошук нових і цікавих рішень однієї з першочергових проблем України: правильної та безпечної утилізації сміття. Організаторами стартапів стала Європейська бізнес-асоціація у партнерстві з одним зі світових лідерів в області переробки складних відходів — компанії TerraCycle.

Всі проекти, прийняті на конкурс, відповідають вимогам самоокупності, інновації та реалістичності.

Кращі рішення, які виграють конкурс, зможуть бути втіленими не тільки в нашій країні, але і більш глобально за кордоном, за підтримки TerraCycle.

Фінал конкурсу відбудеться 2 грудня о 17:00 за адресою: Київ, вул. Верхній Вал, 10.

Але варто не забувати, що рішення такої проблеми, як утилізація сміття, залежить не тільки від нових ідей у майбутньому, а й від кожного українця вже сьогодні. Сортування відходів і здача вторсировини в пункти прийому — це те, що може робити кожен, хто хоче жити в чистій і гарній країні.

Раніше «Велика Епоха» розповідала про унікальні технології поводження з відходами, які розробив український учений Іван Бондаренко.