ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві тепер приймають поліетилен у 45 місцях — мапа

Велика Епоха

На мапу «Куди здати відходи» для міста Києва, розроблену виданням «Велика Епоха», додано 45 місць, де приймають поліетилен.

#img_center_nostream#Це було зроблено після того, як компанія «Київміськвторресурси» оголосила, що з 1 листопада в усіх її точках по місту будуть приймати поліетилен.

Як зазначив представник «Київміськвторресурси» Сергій Волков, завдяки цьому полчища поліетиленових відходів не потраплять на звалища.

#img_center_nostream#«Вони не будуть розлітатися навколо, висіти на деревах, як привиди, летіти вам в обличчя. Вони не вбиватимуть птахів та інших живих істот. Вони перетворяться на гранули, з яких можна буде створити корисні речі і зберегти ресурси Землі», — сказав він.

Приймаються пакети:

  • кольорові, білі і прозорі; з ручками, без ручок; типу «маєчка»,
  • ті, в яких вам продають їжу, одяг та інші побутові речі;
  • стрейч-плівка;
  • мити пакети не потрібно, але в них не повинно бути залишків їжі.

Ціна за 1 кг — 1,5 грн.

Режим роботи пунктів прийому:

— Пн: з 8:00 до 19:00.

— Вт: з 8:00 до 19:00.

— Ср: з 8:00 до 19:00.

— Чт: з 8:00 до 19:00.

— Пт: з 8:00 до 19:00.

— Сб: з 8:00 до 19:00.

Мапа «Куди здати відходи» для Києва була створена у вересні 2015 року. З тих пір видання додало на мапу ще 16 міст і значно розширило функціонал мапи. На сьогодні на мапі понад 1600 пунктів прийому вторсировини. За допомогою кнопки «Нове місце» можна запропонувати розташування пункту, якого немає на мапі, заповнивши просту форму.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла, що в Києві тільки 4 пункти, де приймають поліетилен.