ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Для міста Мерефа розроблено мапу «Куди здати відходи»

Велика Епоха

Для міста Мерефа, що знаходиться недалеко від Харкова, розроблена мапа «Куди здати відходи» видання «Велика Епоха». Ця мапа вже є доступною для 17 міст України.

#img_center_nostream#На мапі Мерефи позначені пункти прийому вторсировини таких видів, як батарейки, макулатура, пластикові та скляні пляшки, поліетилен.

Ті місця, де приймають відразу кілька видів вторсировини, мають іконку «будиночок». Всього на мапі міста відзначено 10 пунктів.

Всі пункти були додані одним користувачем за допомогою форми «Нове місце» і перевірені редакцією. Однак, внаслідок того, що на мапі Google для невеликих міст не завжди зазначено номери будинків, точне розташування деяких пунктів не гарантується.

Коли клікнути на будь-який пункт, то відкриється спливаюче вікно з інформацією про нього, в тому числі і деякі корисні кнопки. Зокрема, якщо вам відомо точне розташування пункту, ви можете натиснути «Підкоригувати координати» і підправити розташування пункту на мапі.

За допомогою кнопки «Нове місце» можна запропонувати додати пункт на мапу — для цього потрібно заповнити невелику форму, вказавши інформацію про нього і відзначивши його координати. Час перевірки — до 7 робочих днів.

При цьому можна пропонувати пункти як в уже наявних на мапі містах, так і в інших населених пунктах. Перед додаванням зазначеного вами пункту ми також створимо новий населений пункт у меню вибору міста.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла про розробку такої мапи для Харкова. Із листопада в Києві підприємство «Київміськвторресурси» приймає поліетиленові пакети на переробку. Куди можна здати відходи в містах України — дивіться мапу від «Великої Епохи».