ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У столиці відбудеться друга міжнародна конференція Let's do it, Ukraine!

Велика Епоха

Громадський рух Let's do it, Ukraine! запрошує всіх лідерів національних кампаній з прибирання країн Східного співдружності на міжнародну конференцію, яка відбудеться 9—11 грудня 2016 року в Києві. Цінний досвід і знання, нові знайомства та ідеї, плани на наступний рік, — все це чекає учасників конференції.

#img_center_nostream#Світовий рух Let's Do It! World об'єднує людей 113 країн, хто любить своє місто і свою країну, і хоче, щоб вони стали гарнішими й чистішими. З моменту появи руху понад 14 млн добровольців по всьому світу взяли участь в акціях.

Завдяки руху Let’s do it, Ukraine!, у всіх областях України протягом року проводилися численні акції з прибирання територій та благоустрою міст.

А у грудні лідери національних кампаній і активісти з України, Білорусі, Молдови, Казахстану, Азербайджану, Киргизії і Росії зберуться на міжнародній конференції Let's do it!

Для участі в конференції потрібно зареєструватися тут.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до Олександри Громової:

тел: (097) 07-02-910,

e-mail: [email protected].

Відео конференції 2015 року:

Жителі селища в Харківській області також змогли організувати роздільний збір і переробку сміття самотужки. Зменшити кількість сміття і сміттєвих звалищ у місті може роздільний збір відходів і здача вторсировини на переробку. Дізнайтеся, як просто і швидко організувати сортування сміття у себе вдома, і де знаходяться найближчі пункти прийому відходів.