• Найбільша екоферма побудована у пустелі Австралії

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 25 жовтня 2016 року
 

У пустелі на півдні Австралії побудована ферма Sundrop для вирощування томатів екологічно чистим способом. Тут не використовується дизельне паливо і пестициди. На екофермі встановлено сонячні батареї, а для поливу рослин використовують опріснену морську воду.

Технологію будівництва Sundrop розробила компанія з Данії, яка працює з «зеленими» джерелами енергії, повідомляє Reneweconomy. Для концентрації сонячної енергії на австралійській екофермі побудували вежу заввишки 127 м і встановили близько 23 тис. геліостатів, які допомагають регулювати положення сонячних батарей.

Оскільки ферма знаходиться в пустелі, для поливу рослин використовують опріснену морську воду. За рік буде вироблятися близько 450 тис. мпрісної води, що дорівнює 180 олімпійським басейнам. При цьому ферма економить на рік понад 2 млн л дизельного палива.

За словами директора Sundrop, протягом усього року в теплицях буде вирощуватися близько 15 млн кг помідорів, які будуть продаватися в місцевих магазинах. Високотехнологічні теплиці дозволять отримувати томати без застосування пестицидів та іншої хімії.

На сьогодні Sundrop — це найбільша комерційна екоферма у світі. На ній працюватиме близько 175 чоловік.

Дізнайтеся також, як працює турбіна, яка виробляє воду з повітря.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...