• Новий бізнес з продажу непотрібних речей набирає обертів

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 28 жовтня 2016 року

Продаж непотрібних речей і мотлоху — дуже вигідна справа, яка може перерости у справжній бізнес: це довели подружжя Баринські з Росії, створивши проект під назвою «Звалище», розповідає Greencity.

Одного разу під час переїзду на іншу квартиру Баринські побачили, що доведеться позбутися від багатьох речей. У той же час вони подумали, що речі, які не потрібні їм, можуть бути цінними для інших. Так і виникла ідея не викидати речі, а продавати їх.

Близько 1 року Баринські обмірковували свій проект і вирішили створити бізнес з вивезення і продажу застарілих або непотрібних речей. І ось у соцмережах з'явилася сторінка і оголошення, яке за короткий час набрало близько 4000 відгуків. В оголошенні говорилося про безкоштовну послугу з вивезення непотрібних речей: меблів, одягу, електроніки та інших предметів.

Минуло небагато часу, і число заявок перевищило 1000. Так був створений проект «Звалище». Для тих, хто хоче здати свої речі існує мінімальна ціна. Якщо щось не продається на «Звалищі», то це відправляється на довколишній атракціон «Дебош».

Цього року проект розширився до декількох офісів у містах. Також ведуться переговори про те, щоб таксисти допомагали у перевезенні речей.

За словами Баринських, цей проект якнайкраще відповідає вимогам сучасного світу, коли людей з усвідомленим споживанням стає все більше.

У багатьох містах України, в тому числі в Києві («Добрі речі») і Харкові («Шафа добрих речей»), вже давно існують магазини і пункти прийому непотрібних речей. Ці пункти можна також побачити на інтерактивній мапі від «Великої Епохи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...