• Інтерактивною дошкою тепер зможе стати будь-який телевізор

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 19 жовтня 2016 року

Корейські розробники створили прилад GoTouch, який дозволяє перетворити екран телевізора на інтерактивну дошку. Пристрій дозволяє значно полегшити проведення презентацій або навчальних занять, вийти за рамки офісів і робить коло користувачів подібних систем набагато ширше.

Презентація нового пристрою GoTouch, який робить можливим перетворити телевізор на інтерактивну дошку пройшла у Кореї.

GoTouch складається з проектора і стилуса. Щоб підключити його до екрана телевізора потрібен адаптер HDMI або бездротова мережа Apple TV, а також смартфон або таблет з GoTouch додатком, який вже доступний для завантаження на iOS App Store і Google Play Store і є безкоштовним.

Додаток дозволяє завантажувати потрібні файли і змінювати їх налаштування. Також можна вибрати потрібний інструмент — перо, олівець, кисть, маркер, а також змінювати кольори і товщину ліній.

Кілька умов для того, щоб пристрій працював на належному рівні

  • Одна з них — це високошвидкісний інтернет, який відтворює рух у реальному часі,  щоб створене на екрані  зображення, збігалося з діями людини на своєму моніторі, планшеті або смартфоні.
  • Друга — прилад GoTouch мусить бути коректно розміщений щодо екрану. Творці вказують оптимальний кут розміщення в 45º, щоб не перекривати інфрачервоне перо, випадково не ставши перед камерою. Можлива установка приладу і на стелю.

Як стверджують винахідники GoTouch, прилад понад рік тестували корейські бізнес-центри і школи. Тепер вони готові презентувати світові свій пристрій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...