• Міні-пристрій TrackR знайде будь-яку загублену річ у лічені секунди

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 вересня 2016 року

У Каліфорнії створили міні-пристрій TrackR. Охоронний пристрій розміром з монету набагато дешевший, ніж GPS і допоможе відшукати будь-яку потрібну річ у лічені секунди — від гаманця до машини — за допомогою програми на смартфоні.

Каліфорнійська компанія розробила воістину універсальний пристрій, що відстежує, він назавжди зможе вирішити проблему втрачених або вкрадених ключів, авто, гаманця, телефону та інших цінних предметів. Пристрій під назвою TrackR здатний відстежити об'єкт на відстані кварталу.

Спочатку необхідно встановити на телефон додаток TrackR. Він безкоштовний. Далі додаток підключається до охоронного пристрою. Потім його можна прикріпити до будь-якого предмету. До слова, пристрій дуже маленький, розміром з монету і має клейку плівку, що дуже зручно.

Його можна прикріпити до гаманця, гаджету, велосипеду, ключів або покласти під килимок авто. Щоб відшукати потрібний предмет, досить натиснути на екрані «знайти пристрій», і TrackR покаже точні координати місця розташування. Цей процес займає всього кілька секунд.

Між телефоном і TrackR також є зворотний зв'язок: натиснувши на кнопку TrackR, можна «віддзвонити» телефон (наприклад, у режимі мовчання). Це допоможе швидко знайти свій телефон.

Пристрій TrackR може замінити багато дорогих систем стеження, таких як GPS, для роботи яких потрібно вносити щомісячну абонплату.

Ціна TrackR — $29. Купити пристрій можна тут.

Додаток TrackR є на Google play і iTunes.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...