• Міні-обігрівач Egloo не вимагає електрики

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Четвер, 6 жовтня 2016 року

Сьогодні, переситившись синтетичними засобами комфорту, всі дружно переходять на новий формат — еко. Зважаючи на це і пам'ятаючи, що все геніальне — просте, італійський винахідник Марко Загаріа (Marco Zagaria) придумав компактний обігрівач і назвав його Egloo.

Основний матеріал обігрівача — глина — матеріал, який добре тримає тепло і повільніше його віддає і до того ж — екологічно чистий. Як джерело тепла застосовано чайні свічки.

Сама конструкція цього міні-обігрівача дуже проста. На круглу (радіусом приблизно 9 см) підставку ставляться 4 свічки. Зверху над ними, в пази підставки, кріпиться металева решітка, на неї встановлюється малий суцільний купол, а зверху — зовнішній купол, на вершині якого — отвір для виходу теплого повітря.

Щілина між нижньою та верхньою частиною пристрою дає доступ кисню, це своєю чергою забезпечує стабільне горіння. Глиняні куполи акумулюють тепло: нижній нагрівається приблизно до 170⁰С, а верхній — до 50⁰С.

Орієнтовно, максимальне горіння свічок — 5 годин. Але навіть після їхнього згорання Egloo певний час віддає тепло.

Звісно, замінити традиційні пристрої обігріву вказаний міні-обігрівач не може. Його призначення — створювати затишок в холодну пору року в приміщенні або у відкритій альтанці.

Зауважимо, оскільки Марко Загаріа є студентом римської Академії образотворчих мистецтв, то і винахід його оформлено естетично і лаконічно. Забарвлення і фактура обігрівача може бути різними: природного теракотового кольору, барвистого і, як окремий варіант — вкритий емаллю.

Цей обігрівач прикрасить будь-який інтер'єр. Єдина умова — йому потрібна рівна горизонтальна поверхня.

Вартість Egloo, як повідомляють ЗМІ, — від $50.

У разі екстремальних ситуацій портативний пристрій для обігріву можна зробити самостійно.

А як економити на опаленні, можна дізнатися тут.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...