• Lex-Liga допоможе в разі проблем зі сплатою податків

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 14 січня 2016 року

ⓅСплата податків є важливим вливанням коштів у державний бюджет, адже сьогодні будь-який суб'єкт господарювання виступає в ролі платника податків.

В результаті того що Україна прийняла курс на інтеграцію до європейських та міжнародних ринків, додаткової уваги заслуговують питання, що стосуються трансферного ціноутворення та оподаткування різноманітних операцій митного характеру. В іншому ж випадку, існує чимала ймовірність того, що не буде забезпечене дотримання законодавства, яке необхідне для здійснення імпорту або ж експорту різноманітної продукції.

Lex-Liga — компанія, яка відкриває своїм клієнтам доступ до цілого спектру найрізноманітніших юридичних послуг, котрі тим чи іншим чином пов'язані з фіскальним правом. Адвокати по несплаті податків, які працюють тут, надають своїм клієнтам належні консультації з приводу регулювання відносин, що стосуються податкового і митного контролю, ведення податків і зборів, а також здатні допомогти притягти до відповідальності органи Державної фіскальної служби у випадку виявлення порушень з їх сторони. Послуги, що надаються компанією Lex-Liga, не обмежуються лише цим, адже в тому випадку, якщо у клієнтів виникне така необхідність, завжди існує можливість отримати консультації стосовно вирішення досудових і судових спорів, митного регулювання, а також побудови схем, що необхідні для ефективного ведення власного бізнесу.

Окрім цього, юристи компанії здійснюють юридичний супровід клієнтів і намагаються зробити все від них залежне для того, щоб допомогти їм встановити паритет у випадку взаємодії не тільки з фіскальними, а також контролювальними, правоохоронними органами. Також вони надають професійну консультацію з питань повноважень Державної фіскальної служби, що стосується проведення її органами перевірок такого типу. До речі, надаються також консультації і здійснюється представництво інтересів клієнта у досудових та судових інстанціях, під час оскарження різноманітних податкових вимог, консультацій та повідомлень-рішень.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...