• Продовжено прийом від киян проектів щодо поліпшення міста

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 9 листопада 2016 року

Київська міська державна адміністрація (КМДА) продовжила терміни прийому проектів з ідеями щодо поліпшення міста до 6 грудня 2016 року. Кожен киянин може запропонувати свою ідею, як зробити місто красивішим та комфортнішим для проживання.

Реєстрація проектів триватиме до початку грудня на сторінці «Громадський проект». Ті проекти, які отримали схвалення у більшості киян і позитивно оцінені комісіями, будуть реалізовані в 2017 році за бюджетні кошти. Загальна сума виділених коштів — 50 млн грн. Відкрите голосування за кращий проект пройде 17—26 грудня.

Як заявив директор Департаменту фінансів Олександр Корінь, станом на кінець жовтня кияни подали 115 проектів до бюджету участі.

На що городяни пропонують витрачати міський кошторис? Це — житлово-комунальне господарство, нові дитячі майданчики і спортмайданчики, фестивалі, нові транспортні маршрути, створення екопарків і т.п.

На сьогодні прийнято 8 проектів, у тому числі: 3 — «Здоров'я», 2 — «Спорт», 1 — «Освіта», 1 — «Дороги», 1 — «Комунальний».

20 заявок відхилено, 4 з них пов'язані з навколишнім середовищем і Екопроект.

Серед них — створення екопарку «Озеро Качине», за яке вже давно йде боротьба жителів: влітку цього року на сайті КМДА кияни зареєстрували петицію на захист озера, яке знаходиться на межі зникнення.

Ще один конкурс, в якому можуть взяти участь не тільки кияни, але й всі ініціативні українці, проводить CANactions і фонд WNISEF — конкурс проектів щодо поліпшення екологічного стану міст, інфраструктури та інших напрямків. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...