• Скоро з'являться 3D-принтери, що працюють з керамікою і металом

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Вівторок, 17 січня 2017 року
 

Перший 3D-принтер, який буде створювати керамічні або металеві об'єкти для масового виробництва, може з'явитися вже цього року. Використання іншого, окрім пластику, матеріалу принтера значно розширить можливість створення виробів у багатьох видах промисловості.

Хоча лише кілька років тому 3D-друк обіцяв зробити справжню революцію у виробництві, але поки цього не сталося. Виною тому — обмеженість у виборі матеріалу для друку. А сучасні пристрої тривимірного друку працюють переважно з одним матеріалом — пластиком. Але ця технологія розвивається, і незабаром на ринку з'являться керамічні та металеві вироби, створені 3D-принтером. Цілком ймовірно, що це станеться вже цього року, повідомляє Нightech.

Деякі стартапи вже розробили пристрої для такого друку. Наприклад, Formlabs створив особливу смолу, з якої принтер «друкує» керамічний об'єкт. Поки готова тільки демо-версія цієї технології, але незабаром вона вже з'явиться на ринку.

Що стосується друку металевих виробів, то він вже існує. А завдяки стартапу Ability незабаром з'явиться компактна версія 3D-принтера для такого друку, яку можна буде розмістити у будинку або гаражі.

Компанія Martforged вже створила 3D-принтер Metal X, який друкує зі сталі 17—4 і 303.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...