• Тонни сміття вкрили узбережжя одного з островів Китаю

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Понеділок, 9 січня 2017 року

Прибережні води одного з островів на сході Китаю щезли під сотнями тонн сміття, скинутого з двох кораблів, що проходили поруч. Як кажуть очевидці, уламки скла, медичні голки, пластикові пакети та інше побутове сміття покрило воду настільки, що її стало не видно.

Тяжкі екологічні обставини в Китаї лякають не тільки жителів цієї країни, а й екологів всього світу. Забруднення повітря, отруєння річок і ґрунту токсичними викидами відбувається у величезних масштабах і з великою швидкістю. Стрімкість і незворотність цих процесів мало не щодня погіршується такими інцидентами, як той, що стався нещодавно біля берегів острова Чунміндао поблизу Шанхая.

100 т сміття, імовірно з двох кораблів, що пропливали вздовж річки Янцзи, опинилися у воді та прибилися до берега. За словами очевидців, сміття було настільки багато, що воно щільним шаром вкрило всю прибережну зону, через що води не стало видно зовсім, повідомляє Fainaidea.

Небезпека цього забруднення підвищилася через високу ймовірність отруєння води водосховища на острові. Але поки працівники роблять все можливе, щоб не допустити цього.

За дні, протягом яких проходила операція з очищення прибережної зони острова, в цілому було зібрано 17 тис. мішків сміття. Але ще багато сміття залишилося в болотах поруч зі водосховищем, що робить знезараження цієї території складнішою справою. Операція з очищення ще триває.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...