ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

VEKA — якісні металопластикові вікна

Велика Епоха

ⓅОднією з найвідоміших компаній з проектування, розробки та безпосереднього виробництва високоякісних віконних та дверних пластикових систем являється німецький концерн VEKA AG, який вже понад 40 років розповсюджує свою продукцію по всьому світу. VEKA Ukraine, в свою чергу, — відома дочірня компанія даного концерну, що випускає ПВХ системи в Україні вже більше семи років.

#img_center_nostream#За час своєї роботи VEKA Ukraine підтвердила, що недарма була заснована, бо здатна випускати дійсно високоякісні ПВХ профілі для дверних систем та для метало пластикових вікон. Продукція компанії відповідає усім існуючим на сьогоднішній день стандартам. Основними складовими успіху компанії являються слідуючи моменти: високопрофесійний штат робітників, сучасне обладнання, якісні матеріали та бажання працювати. Вся продукція компанії має усі необхідні на сьогодення сертифікати відповідності нормам європейських спеціалізованих інстанцій.

З наших профілів достатньо легко можна виготовити класичні віконні та дверні конструкції, а також конструкції, які належать до категорії нестандартних (оригінальні форми, розміри і т.д.). Власне кажучи, основними перевагами різноманітних конструкцій, виготовлених з наших профілів, є наступні:

1. Сучасний дизайн. Витонченість всіх ліній, можливість фарбування у будь-який колір, усі конструкції дуже просто та стильно доповнюють інтер’єр приміщення та екстер’єр усієї споруди;

2. Багатофункціональність. Профілі володіють відмінними звукоізоляційними, шумоізоляцій ними та теплоізоляційними властивостями, що ще раз підтверджує їх якість;

3. Безпечність. Усі профілі виготовленні з екологічних міцних матеріалів, що гарантує повну безпеку для здоров’я;

4. Практичність. Абсолютно усі конструкції с нашого профілю не потребують додаткового втручання людей для їх нормального функціонування, а також зберігають свій привабливий вигляд достатньо довго.

Купуючи в Україні металопластикові вікна з профілю VEKA, ви гарантовано заощаджуєте чимало коштів не тільки на віконних конструкціях, але й на опаленні, а також створюєте комфортабельні умови для праці та проживання. Тому дбайте про те, щоб мікроклімат вашого приміщення був ідеальним разом з нашими профільними дверними та віконними системами, замовляйте у наших партнерів типову продукцію та насолоджуйтесь якісним придбанням. Пам’ятайте, якщо металопластикові вінка чи двері, то тільки VEKA.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .