ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Навчання за програмою МВА в Україні

Велика Епоха

ⓅЧому в Україні варто навчатися саме за програмою МВА?

#img_center_nostream#Відповідь на це питання криється в декількох причинах, а саме:

1. Можливість поєднувати роботу з бізнес-навчанням.

2. Відсутність потреби їхати за кордон для отримання двох дипломів МВA — BSK (тобто, Університету КРОК і швейцарської Montreux Business School), а також комплексних знань в області управління бізнесом з відповідними практичними навичками.

3. Придбання якісної освіти міжнародного зразка.

4. Підвищення своєї цінності на всесвітньому ринку праці, побудова власної стратегії самореалізації. Програма МВА/BSK в повній мірі відповідає українським національним та міжнародним стандартам. Швейцарські дипломи, наприклад, уже сьогодні визнаються у будь-якій країні ЄС.

5. Можливість вибору за чесною ціною одного з 3-х форматів МВА-програми.

6. Істотна економія коштів. З програмою МВА можна набувати знання без лишніх витрат на проживання за кордоном, постійні перельоти, а також оплату там більш дороговартісної освіти.

7. Можливість стажування в одному з навчальних закладів-партнерів в Голландії. Більше 70% інформації цієї програми — практика, а досвідом діляться викладачі зі ступенем МВА, які досягли успіху у бізнес-сфері.

Бізнес-школа КРОК просто ламає стереотипи. Ви забудете про звиклі університетські лекції стандартного типу! Зустрічі з найуспішними представниками українського бізнесу (гест-спікерами), уроки акторської майстерності, створення власного бренду, цікаві ігри, неформатні заходи — це не весь перелік того, що на Вас чекає!

Дізнатися більше про навчання за програмою МВА та отримати консультацію можна на сторінці: http://bs.krok.edu.ua/mba/.

Ми пропонуємо інтенсивне навчання у форматі вихідного дня або вечірньої форми. Головна мета — допомогти нашим слухачам в стислі строки придбати абсолютно нові управлінські вміння та навички, познайомитися з найбільш актуальними технологіями та інструментами сучасності в сфері бізнесу.

Виникли якісь питання? Просто зв'яжіться з нами!

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .