• Теплові пушки – кращий вибір відповідального користувача

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Середа, 30 листопада 2016 року

ⓅТепловими пушками називають спеціальний тип обладнання, яке служить для організації оптимального мікроклімату у будь якому приміщенні. Пристрої представляють із себе різновид теплових вентиляторів великої потужності. Застосовуються вони у промисловій сфері діяльності людини. Їх душе часто можна побачити на таких об’єктах, як:

 • заводські  цеха;
 • спортивні залі;
 • промислові приміщення;
 • автосервіс;
 • будівельні площадки и так далі.

Спрямований вид повітряного потоку обумовлює високу ефективність агрегатів. Саме з цієї причини їх використовують для швидкого обігріву цілого переміщення або певного об’єкта. Представлені товари користуються великим побутом, завдяки якості и великий степені надійності. Обладнання цілком відповідає усім критеріям світових стандартів. Саме тому їх широко використовують у промисловій галузі державного значення.

Класифікація  обладнання

Класифікуються ці нагрівальні прилади по типу дії. Так наприклад існують теплові пушки електричні, газові, дизельні або на відпрацьованому маслі. Втім, якщо мова йде про електричних або газових гарматах, то їх сфера застосування ще ширше і захоплює також офіси, дачі і житловий сектор. Чому пристрій назвали гарматою? Справа в тому, що це обігрівачі з примусовим нагнітанням теплого повітря за допомогою вентилятора. Додатково деякі пристрої комплектуються термостатом для зручного регулювання температури.

У більшості випадків нагрівальний елемент - пальник і вентилятор компонуються в витягнутий, схожий на дуло гармати, корпус, звідси і назва - теплова гармата. Така компоновка пристрою дозволяє теплопушки формувати в тому числі точкове тепловий вплив, що зумовлює ще одне важливе застосування: підігрів робочої зони і матеріалів при зимовому будівництві.

За способом установки теплові гармати діляться на переносні і стаціонарні. Так само варто відзначити що з ряду переносних цих нагрівальних приладів можна придбати мобільний. Що значить мобільний, і в чому його відмінність від звичайної. Мобільні теплові гармати оснащені підставкою і колесами, найчастіше гумовими.

Технічні особливості

Чим більше потужність пристрою тим більше його розміри і відповідно діаметр коліс. Мобільність такого нагрівача дозволяє підвищити ККД будь-якого виробничого процесу. У свою чергу дизельні теплові гармати підрозділяються за типом нагріву. вони бувають прямого і непрямого нагріву. Виникає питання - в чому відмінність цих приладів.

Теплові гармати непрямого нагріву мають важливу перевагу перед гарматами з прямим нагрівом - це чистий, без чадного газу від спаленого палива, нагріте повітря. Нагрівальні прилади з димоходом для відводу газів - так вони інакше називаються. Ціна теплової гармати непрямого нагріву істотно більше, тому підбираючи це обладнання коштує враховувати для яких цілей і в якому приміщенні воно буде використовуватися.

Кращий постачальник теплових гармат

Придбати такі виробі можна саме зараз в інтернет-магазині Провент. Тут представлені тільки кращі товари надійних брендів. Ними являються:

 • Frico;
 • Ballu;
 • Master.

Завдяки їх функціональності та зручності користування, пушки цих брендів популярні не тільки серед вітчизняних, але і зарубіжних користувачів. Наприклад, компанія Frico робить все для того, щоб ви могли насолоджуватись належним мікрокліматом за будь яких обставин. Компанії Ballu та Master також випускають на сучасний ринок надійні теплові пушки, оснащені передовими технологіями задля вашого комфорту.

Все обладнання, яке ви побачите на сайті магазину, повністю сертифіковане. Завдяки цьому, покупці такого товару завжди користуються сервісом належної якості, а також гарантійними можливостями. Кожен покупець повністю захищений законодавством и користується якісним товаром. Спеціалісти нашої компанії легко допоможуть вам у вирішенні питань стосовно потрібного вам обладнання. Завдяки цьому, ви обов’язково придбаєте  надійну річ, яка буде служити вам довгі роки.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...