• Розроблено нові довговічні шини для велосипедів

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 17 листопада 2016 року

У США створили для велосипедів довговічні шини, які не бояться проколів. Довговічні шини Nexo Tires і Ever Tires, напевно, оцінять велосипедисти і захисники природи, адже щорічно на звалища викидаються мільярди проколених шин.

Тепер спущене в самий невідповідний момент колесо більше не буде проблемою, і вам більше ні до чого брати з собою насос. Стартап Nexo North America створив 2 види унікальних шин, всередині яких немає повітря. Завдяки цьому вони стійкіші до зносу, ніж поширені сьогодні.

Шини зроблені з полімерного композиту NEXELL, за рахунок цього вони легкі, стійкі до проколів, довговічні, забезпечують ефективне зчеплення з дорогою і стійкі до погодних умов.

Велосипедисти знають, що після тривалого зберігання звичайні шини часто тріскаються або тверднуть. Це викликано взаємодією між гумою шини і О(озоном) в атмосфері. Але матеріал NEXELL, який використовується у виробництві шин Nexo, забезпечує надзвичайно стабільні хімічні властивості і не вступає в реакцію з озоном і не викликає швидкого старіння. Ці шини не тріскаються і не тверднуть навіть під час тривалого зберігання.

Перший вид шин — Ever Tires. З цими шинами поїздка на велосипеді буде тихою і приємною. За очікуваннями розробників, прохідність цих шин буде близько 8 тис. км, що на 3 тис. км більше, ніж на сьогодні у найкращих шин. Доступні розміри велошин: від 12 до 26 дюймів. Є одна умова: для монтажу цих шин потрібен особливий обід. Він входить у вартість набору, ціна на який починається з $76.

Другий вид — Nexo Tires. Для їх установки не доведеться міняти обід і інші частини залізного коня. Хоча встановити їх трохи складніше, але вартість Nexo Tires на $1 нижче, ніж у шин першого типу.

Поки шини можна придбати на замовлення на Kickstarter, а вже через кілька місяців компанія почне їх постачання в торговельну мережу.

Раніше «Велика Епоха» розповідала про надкомпактний електрокар Uniti для поїздок містом.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...