• ​Українець створив унікальний калькулятор, що розраховує податки для фізосіб

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Понеділок, 23 січня 2017 року
 

Український програміст розробив унікальний додаток — мобільний калькулятор для розрахунку податків для всіх груп фізосіб. Калькулятор враховує всі нововведення у сфері податкового законодавства, швидко розраховує суму до оплати і значно полегшує роботу підприємцям.

Розробником податкового калькулятора став житель Сум Дмитро Синько, повідомляє Аin. Ідею створення такого додатка підказала мама Дмитра. Вона — адвокат, експерт з податкової діяльності і кредитних операцій — допомогла скласти алгоритм розрахунку сум податків з операціями, які можна було застосувати для калькулятора.

Як каже Дмитро, його додаток буде цікавий і звичайним українцям, і професіоналам: адже щоб зрозуміти всі зміни у сфері оподаткування, потрібно якісно вивчити це питання.

Поки калькулятор може розрахувати податки для єдиної фізособи, без працівників.

Як працює «Податковий калькулятор 2017»

1. Вибрати систему оподаткування.

2. Додати інформацію про доходи/витрати.

3. Калькулятор розраховує суму податків до сплати.

Додаток калькулятора безкоштовний, але працює тільки на iOS-платформі.

На сьогодні «Податковий калькулятор 2017» не має аналогів в Україні, каже розробник. В майбутньому Дмитро планує розширити деякі його функції: наприклад, зробити алгоритм розрахунку для юридичних осіб, можливість розрахунку для ФОП з працівниками та інші важливі параметри.

Завантажити «Податковий калькулятор 2017» можна тут.

Ось ще кілька зручних додатків, які можуть стати в нагоді: онлайн-оплата парковки в Києві, розрахунок витрат на електроенергію і розрахунок вартості сонячних панелей.

Підписатися:

Коментарі