Четвер, Тра 26, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Самі незвичайні і красиві речі з дерева (ФОТО)

Четвер, 14 жовтня 2021 року

Що може бути кращим за деревину? Цьому справжньому живому матеріалу, що створила сама природою, складно знайти гідну заміну. Блогер Франческо Магнай поділився добіркою фото декількох найкрасивіших і найкреативніших речей з дерева, які вразили його і напевно здивують вас!

Деревина — це доступний і легко обробний матеріал, який є незамінним для виготовлення багатьох речей. Вироби з дерева красиво виглядають в інтер'єрі і навіть можуть повністю змінити вигляд звичних нам предметів.

Наприклад, як би виглядала клавіатура комп'ютера, iPhone, настільна лампа або гаманець із дерева? Важко уявити? Тоді дивіться!

Дерев'яна стільниця для ванної кімнати

Необроблений «живий» край дерева надає стільниці натуральність і незвичність. Останнім часом цей напрям у дизайні дуже популярний, особливо серед цінителів природної краси речей.

Дерев'яна клавіатура Apple Keyboard

Дерев'яна клавіатура Engrain Tactile Keys — творіння американського дизайнера Майкла Рупеніана. Клавіатура має рельєф і, за задумом творця, зробить кращим зв'язок між інтерфейсом і користувачем. За словами Майкла, деревина — це найкращий матеріал, що є приємним на дотик під час друкування. Особливий рельєф на клавішах дозволяє інтуїтивно запам'ятовувати їх розташування і швидше набирати текст, а ще працювати із задоволенням!

Гаманець із дерева

Цей незвичайний гаманець створений компанією Slim Timber, яка спеціалізується на дерев'яних аксесуарах: візитниця, годинник, краватка-метелик, чохол для телефону. Тверда фактура багатьох із цих речей виглядає дуже оригінально.

Чохол для iPhone і МР3 плеєр з дерева

Напевно сподобаються любителям всього незвичайного.

Дерев'яний органайзер у вигляді кита

Організатор у вигляді кита, виконаний з дерева, — цікава річ для робочого столу.

Кавовий столик у вигляді ігрового пульта

Цей столик, створений Чарльзом Лушеаром (Charles Lushear), дуже схожий на контролер від NES. Він виконаний з дерева і повністю функціональний.

Дерев'яне крісло

Крісло виглядає дуже просто зовні, але дерев’яна текстура надає цьому предмету меблів своєї чарівності й тепла. Це крісло створене компанією Millworks.

Дерев'яна лампа Muuto

Назва «Muuto» перекладається як «нова перспектива» і «зміна». Ця лампа — творіння бюро архітекторів TAF. Сучасний настільний світильник має 100% еко дизайн і підійде як для офісу, так і для квартири. Предмети колекції Muuto є прикрасою кращих інтер'єрів у всьому світі.

Вічний календар

Найпростіший вид календаря, який стане невеликою, але корисною прикрасою робочого столу.

Насадка для душа

Хоча деревина розмокає від вологи, але для насадки від Terra Marique це не страшно.

Дерево і папір — найстаріші і найвідоміші матеріали для творчості, але для кожного майстра вони — справжнє джерело натхнення. Художниця Мод Уайт створює з паперу ажурні шедеври: птахів, бабок, силуетів людей, а Келвін Ніколс — дуже реалістичні скульптури тварин і птахів.