• Ажурні шедеври з паперу від Мод Уайт

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 14 квітня 2016 року

Мод Уайт — художниця, яка створює ажурні шедеври з простого паперу. В її колекції — повітряні бабки, птиці, риби, слони, дракони, листя та силуети людей.

Мод Уайт (Maude White) живе і працює в Буффало (Нью-Йорк, США). Для своєї роботи Мод використовує мінімальний набір інструментів. Всі силуети створюються вручну — ножем зі звичайного паперу. За допомогою маленьких прорізів окремі елементи з'єднуються в одне ціле.

«Я відчуваю величезну повагу до паперу. Що б я не вирізала з нього, він такий тонкий і вразливий, кожний раз показує мені свою силу, — каже художниця. — І мова не про фізичну силу, звичайно, оскільки будь-яку мою роботу нічого не варто зім'яти або порвати, а про неймовірну здатність паперу нести і передавати практично будь-які, навіть найскладніші образи. Коли я вирізаю на папері, то відчуваю, немов відшаровується зовнішній, поверхневий шар нашого бачення, розкриваючи таємницю, що ховається під ним».

Сьогодні роботи Мод Уайт не тільки відомі в інтернеті, але й експонуються на багатьох виставках і беруть участь у конкурсах.

Фотографії робіт Мод Уайт публікуються «Великою Епохою» з дозволу автора.

Дивіться також: прекрасні квіти з порцеляни від майстра-українця і картини з листя від китайської художниці Ду Ваньлі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...