• У Львівському заповіднику «Розточчя» з´явиться візит-центр і зона велотуризму

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Четвер, 12 січня 2017 року

На території Львівської області буде створено еколого-просвітницький візит-центр за сучасними німецькими енергоощадними технологіями. Цей центр стане зоною велотуризму, популяризації здорового способу життя та збереження культурної спадщини.

Як йдеться на сторінці сайту Львівської ОДА, за новим проектом на території України і Польщі буде створено еколого-просвітницький візит-центр. Зокрема, на території природного заповідника «Розточчя» будуть прокладені велосипедні маршрути та пункти обслуговування туристів.

Для будівництва буде залучено близько 7 млн ​​грн з коштів міжнародно-технічної допомоги. Стосовно самої будівлі центру, то її спроектують за сучасними німецькими технологіями, які передбачають різні способи енергоощадження: сонячні батареї, твердопаливні котли та ін.

Реалізація проекту допоможе поліпшити співпрацю між Україною і Польщею в галузі охорони природи, велотуризму, популяризації здорового способу життя та збереження культурної спадщини.

Красиві фото заповідних територій України та Карпат не залишать нікого байдужими. А для мандрівників буде корисною спеціально розроблена інтерактивна мапа.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...