• В Україні планують відкрити виробництво електрокарів

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Вівторок, 31 січня 2017 року
 

​Міністерство інфраструктури планує знизити ціни на електрокари на 21%, що збільшить попит і зробить їх більш привабливими для українських автомобілістів. Також, можливо, в Україні буде відкрито власне виробництво екологічно чистих автомобілів.

Через 3 роки в загальному об´ємі продажів авто частина електромобілів має бути не меншою 15%. Досягти цього можливо завдяки пільгам на покупку і відкриттю власного випуску електрокарів в Україні. Про це розповів голова Міністерства інфраструктури Володимир Омелян під час проведення круглого столу, повідомляє Inventure.

Щоб зменшити вартість електрокарів, буде скасований акцизний збір, ПДВ та збір до Пенсійного фонду під час першої реєстрації електрокарів.

Крім цих заходів, які допоможуть знизити ціну на електромобілі на 21,6%, ще планується робити доплату: при покупці «зеленого» авто українці зможуть отримати компенсацію своїх витрат на придбання. Що стосується суми компенсації і точних термінів, коли це почне реалізовуватися, поки не повідомляється.

Серед потенційних інвесторів поширення електромобілів — відомі виробники: Volkswagen, Hyundai, Toyota, Honda, Suzuki, Nissan, Fiat.

В останні роки в усьому світі спостерігається перехід на екологічно чисті електромобілі. Так, країни ЄС оголосили про намір повністю відмовитися від використання дизельних і бензинових авто вже до 2030 року, що допоможе знизити викиди в атмосферу багатьох забруднювальних речовин. А минулого року Міністерство інфраструктури України спростило отримання сертифікату для електрокарів, що ввозяться з-за кордону.

Підписатися:

Коментарі