• Незвичайні варіанти пічки-пальника: як зробити?

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 січня 2017 року
 

Компактна піч і пальник, що працює на дровах, може стати незамінним засобом для обігріву в умовах екстремальної ситуації або просто відпочинку на свіжому повітрі. Дізнаємось, якими бувають дров'яні пічки і як їх зробити своїми руками.

Пічки-пальники можуть бути дуже різноманітними як за габаритами, так і за формою. Мініатюрні варіанти, які вміщуються в долонях, працюють на спирті, легко зробити з консервної банки. Найбільші моделі роблять з автомобільних дисків або інших непотрібних матеріалів.

Найважливіше під час конструювання пічки — захистити камеру згоряння і забезпечити доступ повітря для горіння палива.

Які бувають печі-пальники?

1. Піч з жерстяних банок — незамінний інвентар для туриста. Знадобляться 2 банки: одна побільше, інша — трохи менша. На дні меншої банки потрібно зробити отвори і вставити одну в іншу, як матрьошку. Всередину банки кладуть пальне — шматочки гілок тощо і підпалюють. Такі печі ще називають щепницями.

2. Піч із газового балона. Така піч проста у виготовленні та має відповідну форму. Що важливо: топка повинна мати мінімум 2 отвори (вхідний і вихідний) — через них будуть виходити газові відходи. Тому найкраще робити топку у вигляді вузького циліндра, але не надто вузького. Газовий балон відмінно підходить під ці вимоги.

3. Піч із барабана від пральної машини. Барабан пральної машини вже має отвори по всій поверхні для хорошої циркуляції повітря під час горіння. Все, що залишається, аби зробити піч, — придумати металеву підставку у вигляді ніжок.

4. Піч із кухонної мийки. Головна умова: зливальниця повинна бути з досить товстого металу. Дивіться на відео як зробити таку піч:

5. Піч зі старих автомобільних дисків. Колісні диски від авто можуть отримати друге життя в якості матеріалу для виготовлення печі. Єдиний недолік такої печі — вона досить швидко остигає.

За матеріалами: Еconet.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...