• Мер Львова намагається стримати надзвичайну ситуацію зі сміттям

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Середа, 25 січня 2017 року

Міська рада Львова прийняла рішення створити майданчики для брикетування сміття. При цьому обсяг сміття повинен зменшитися в 6 разів.

Міська влада Львова намагається вирішити надзвичайну ситуацію з міським сміттям, яке відмовилися приймати в багатьох регіонах України. Кожного дня 650—700 тонн сміття накопичується в місті і створює небезпечну ситуацію для екології та життя людей.

На позачерговій сесії прийнято рішення облаштувати 5 перевантажувальних майданчиків, де сміття будуть брикетувати. На це з бюджету міста виділять 97 млн ​​грн. У кожному районі міста буде облаштовано по одній такій ділянці. За це рішення проголосували 38 з 64 депутатів.

Ухвалення такого рішення викликало гострі протиріччя в депутатських колах Львова.

Попри те, що це не вирішить проблеми, що склалася, брикети легше зберігати і транспортувати. Мер Львова Андрій Садовий сказав, що деякі полігони будуть приймати упаковане сміття. Він заявив, що відходи в такому вигляді не становлять загрози для жителів сусідніх вулиць.

Ситуація зі сміттям в місті продовжує залишатися катастрофічною, і Садовий звернувся за допомогою до сусідніх країн, щоб допомогли вирішити цю ситуацію.

Для того, щоб зменшити кількість відходів на звалищах у Львові та інших містах України, можна скористатися послугами пунктів прийому вторсировини, які позначені на інтерактивній мапі «Великої Епохи». Зменшивши покупку товарів в упаковці, теж можна скоротити накопичення сміття в місті. Впровадження роздільного збору відходів також частково може допомогти вирішити цю ситуацію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...