• Дизайнер з Італії створює незвичайні меблі з переробленого картону

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Вівторок, 24 січня 2017 року
 

​Дизайнер з Італії Джорджіо Капорасо створив меблі з незвичайного матеріалу — гофрованого картону, продукту вторинної переробки. Предмети інтер'єру Caporaso повністю функціональні та є чудовою альтернативою дерев'яним меблям.

Колекція меблів «Sogni di Cartone» представлена ​​на персональній виставці Milan Design Week (Міланського тижня дизайну), повідомляє Inhabitat. Меблі майже повністю складаються з картону і цікаво поєднуються з каменем, лишайниками та іншими текстурованими поверхнями.

Що стосується практичності таких меблів, то вони повністю функціональні: за столами можна їсти, а на стільцях можна сидіти.

Меблі мають і додаткові зручні властивості. Наприклад, шезлонг можна перевернути і використовувати як крісло з високою спинкою. Можна також змінити їх зовнішній вигляд: вони складаються зі знімних бічних панелей.

Джорджіо Капорасо створює сучасні та універсальні модульні меблі, з яких можна створювати зручні конструкції на свій смак. Caporaso підходять як для оформлення інтер'єру будинку, так і для торгівельного центру. Завдяки властивості змінюватися, її можна перебудовувати, додаючи додаткові модулі. При цьому кількість способів, за допомогою яких ці модулі можуть бути зібрані, є необмеженою. Також легко змінювати колір і текстуру кожного окремого модуля. Наприклад, модуль 45 х45 х5 см дозволяє створити стілець, поличку, куточок? для відпочинку та багато іншого.

Гладкі й чіткі лінії цих меблів поєднують у собі красу, стійкість і практичність. Caporaso — це екостиль меблів, дуже сучасний і незвичайний.

Створення біомеблів і підбір матеріалів для них — це напрямок дуже популярний у дизайнерів нашого часу. У США дві відомі компанії створюють «живі» стільці та столи на грибково-бактеріальній основі, а дизайнер з Латвії створює папір, тканини, килими та екомеблі з голок ялин і сосен. Отримані вироби повністю натуральні та повністю розкладаються у довкіллі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...