ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Плануєте купити квартиру у 2017 році? Прислухайтесь до порад експертів

Велика Епоха
Плануєте купити квартиру у 2017 році? Прислухайтесь до порад експертів

ⓅЯкщо ви давно планували вирішити житлове питання або зробити інвестиції у нерухомість і вважаєте, що 2017 рік – найкращий для цього час, варто прислухатись до порад експертів. Вони розкажуть, як не натрапити на шахраїв, заощадити гроші і вибрати ідеальну для вас квартиру. Ми зібрали п’ять головних порад, які вам допоможуть.

1. Аналізуйте ціни

Навіть якщо ваш бюджет не надто обмежений, вибирати квартиру краще, добре орієнтуючись у цінах. В іншому випадку не виключено, що ви заплатите відчутно більше, а це навряд чи можна назвати вигідною угодою. Найпростіше відслідковувати ціни в інтернеті, особливо на первинному ринку. Візьмемо для прикладу новобудови Личаківського району у Львові від забудовника. На сайті ЛУН.ua за посиланням можна не лише побачити вартість квадратного метра у цьому районі, але й порівняти ціни з іншими районами Львова і навіть з будь-яким великим українським містом.

2. Не поспішайте

Деякі аналітики говорять про те, що у 2017 році вартість житла в Україні може знизитись через низьку купівельну спроможність громадян і велику конкуренцію на ринку нерухомості. Звісно, сподіватись на обвал ринку не варто, однак зменшення ціни на 1-2% - приємна новина. Але є серед аналітиків і ті, хто прогнозує підвищення цін на нерухомість найближчим часом, тому відкладати купівлю житла надовго теж не варто.

3. Індивідуальне планування відтепер – не проблема

Якщо раніше при купівлі квартири потрібно було шукати варіант з оптимальним плануванням, то у 2017 році розташування і площу кімнат можна змінювати без додаткових дозволів. Обмеження стосуються лише стін, які є головними у конструкції будинку. Таким чином, ви можете купити будь-яку квартиру і змінити її планування під свої потреби. Головне – достатня загальна площа.

4. Юридична консультація

Якщо ви не маєте юридичної освіти, експерти радять отримати консультацію професійного нотаріуса, перш ніж підписувати будь-які угоди. Досвідчений юрист перевірить документи на квартиру, допоможе грамотно скласти договір купівлі-продажу, супроводжуватиме усі етапи угоди і суттєво зменшить ризик натрапити на шахраїв.

5. Об’єктивна оцінка

При виборі квартири надзвичайно важливо об’єктивно оцінювати усі факти. Ваш бюджет і фінансові можливості, якщо плануєте брати кредит чи позичати у знайомих, розташування нерухомості, оптимальна площа і кількість кімнат для вашої родини – кожний крок потрібно ретельно зважувати, і тільки в цьому випадку ваш вибір точно буде правильним!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.