• В Україні стартував продаж флагманських смартфонів із серії Moto Z

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 7 грудня 2016 року

ⓅНа початку листопада в Україні стартував продаж флагманської лінійки смартфонів Moto Z від Lenovo. Як стверджує розробник, новинки орієнтовані на справжніх «гіків», що хочуть отримати новий досвід взаємодії з пристроєм. Це можливо завдяки змінним модулям Moto Mods і підтримці платформи віртуальної реальності Daydream від Google.

Motorola Moto X

Після літнього анонсу серії Moto Z багато експертів вирішили, що нові пристрої будуть випускатися замість смартфонів Motorola Moto X. Але представники компанії спростували ці побоювання – моделі серії Z виходитимуть майже паралельно з пристроями серії X, таким чином розширюючи коло споживачів.

Нові смартфони Moto Z сумісні з Daydream VR

Із трьох представників Z-лінійки (доступних для українського ринку) – Moto Z, Moto Z Force і Moto Z Play – платформу Daydream VR підтримують тільки перші дві моделі. Нові можливості стали доступні після оновлення операційної системи до останньої версії Android 7.0 Nougat, яка має режим Android VR Mode. Власники флагманів Moto Z почали отримувати оновлення прошивки вже в 20-х числах листопада.

Moto Z

Платформа Daydream – «вимогливий» продукт від компанії Google, розрахований на смартфони з інноваційною програмною і апаратною начинкою. До недавнього моменту технічним вимогам відповідали лише два пристрої від виробника Daydream – Google Pixel і Google Pixel XL. Тепер список сумісних моделей поповнився новими іменами. Сайт vr.google.com назвав «щасливчиків» – Moto Z, Moto Z Force і Moto Z Force Droid (американський ринок).

Платформа віртуальної реальності відкриває доступ до високоякісних VR-версій ігор, фільмів, ТВ-шоу та іншого медійного контенту. Серед партнерів Google – Lionsgate, Netease, Ubisoft і Electronic Arts (ігри), Netflix і HBO (стрімінгові сервіси). Для занурення у світ віртуальної реальності потрібна сумісна з платформою гарнітура – наприклад, Daydream View VR.

Довідка. Нові апарати Moto Z і Moto Z Force оснащені 5,5-дюймовими UHD-дисплеями на базі SuperAMOLED. За обробку даних відповідає потужний процесор Qualcomm Snapdragon 820. Смартфони отримали ОЗУ на 4 Гб і флеш-пам'ять на 32 або 64 Гб. Різниця між пристроями полягає в роздільній здатності основних камер (13 Мп у Z, 21 Мп у Z Force) і ємності акумуляторів (2600 і 3500 мАг відповідно).

Змінні модулі Moto Mods

Основна фішка смартфонів Moto Z – розширення можливостей за допомогою модулів Moto Mods. Для новинок випустили 4 змінні задні панелі, що виконують певні функції.

Панель-акумулятор подовжує час автономної роботи пристрою майже на добу (до 22 годин). Модуль-динамік від компанії JBL перетворює Moto Z в повноцінну акустичну систему з додатковою батареєю на 1100 мАг. Модуль-фотоапарат, оснащений 12-мегапіксельною камерою з оптичним зумом 10х, замінює якісний цифровий компакт. Панель з пікопроектором дозволяє транслювати контент зі смартфона на будь-яку рівну поверхню.

Виробник не має наміру зупинятися на 4 модулях. Компанія веде пошук сторонніх розробників в рамках програми Moto Mods Development Kit. Додатково був оголошений конкурс концептів нових модулів, в якому до кінця 2016 року зможуть взяти участь усі, хто забажає. Проекти переможців будуть профінансовані краудфандинговою платформою Indiegogo.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...