• Автоматична фіксація порушень ПДР на камеру

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 15 січня 2017 року

ⓅПрезидент України 2014 року підписував закон, в якому передбачається повторне введення фото та відео фіксації порушуеміх правил ПДД.

Також було визначено категоріі, під якими будуть потрапляти правопорушення.

- перевищення швидкості;

- проїзд на забороненний сигнал;

- рух по тротуарам;

- виїзд на зустричну;

- порушення правил переїзду колій.

Згідно документу, в тому разі, коли фіксація правопорушень визначає на той підставі, що автоматична система сама визначає місце реєстрації, і місце проживання, тоді посадова особа ДАІ може діяти.

В рамках десяти днів під час яких правопорушник отримав лист постанови має сплатити штраф або з'явитися до суду, для того щоб провести оскарження цієї події, якщо в нього є докази його невинуватості. І що за кермом в той час була зовсім інша особа.

В тому разі, коли авто транспорт належить підприємству, тоді керівник отримає певну інформацію стосовно події, і повинен буде надати відповіднм органам інформацію, кто знаходився за кермом у той період. В подальшому, страшав має сплачувати вже сам водій.

Згідно опублікованним документам, штраф буде складати мінімальну сумму, згідно вчинення відповідного порушення.

Також вказано, що якщо правопорушник, проведе оплату штрафа у певному обсязі у період до п'яти діб, тоді сума штрафу буде зменшена удвічі. Автори упевнені, в тому, що у тому разі, якщо вдасться його проштовхнути, то кількість ДТП зменшиться у рази, також значно повинно впасти кількість травпованних під час аварій. Також депутати впевнені в тому що, ця постанова зможе унеможливити корупційну змову, і правопорушникам буде значно дешевше сплатити штраф за п'ять днів. Тільки залишається відкритим питання в тому, що приймуть чи ні депутати данний законопроект?

Детальніше дізнатися про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі можна на на сайті Верховної Ради.

Читайте новини України на нашому сайті facenews.ua.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...