• Знімний комплект Ease перетворює звичайний велосипед на електробайк

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 27 лютого 2017 року

Сінгапурська компанія Tumcreatute створила знімний комплект Ease, який перетворює звичайний велосипед на електробайк. Досить прикріпити Ease на велосипед, і він стане швидким і сучасним електробайком.

Ease — це складаний і портативний пристрій з алюмінієвим і водонепроникним корпусом. Він складається з електромотора (250 Вт), контролера, батареї (10 тис. мА·ч) і датчиків, повідомляє A Research Platform for Singapore. Увесь пристрій важить 3,5 кг. Його можна закріпити на рамі байка з будь-якого боку. Заряду батареї вистачить на 50 км дороги, якщо їхати зі швидкістю 25 км/год. Щоб повністю зарядити батарею від звичайної мережі, досить 3 год.

Для установки електромотора на звичайний велосипед вистачить кілька секунд, а додаткові інструменти не будуть потрібні. При цьому також немає потреба міняти щось в конструкції байка.

Спеціальна LED-підсвітка на Ease буде сигналізувати про гальмування, а світлодіодні індикатори — показувати заряд батареї. 

За заявами виробника Ease буде коштувати €900, що дешевше, ніж купити електробайк.

Ще один пристрій, який здатний швидко зробити зі звичайного велосипеда електробайк — go-e Onwheel. Електровелосипеди — дуже популярний засіб пересування, особливо в містах Європи. Японська компанія навіть створила жіночий електробайк Kyoto, а в рейтингу 8 найбільш незвичайних електровелосипедів можна знайти дуже оригінальні моделі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...