• Створено сміттєві баки Bigbelly, що працюють на енергії сонця

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 7 лютого 2017 року

В американському місті Фінікс з'явилися компактні сміттєві баки Bigbelly на сонячних батареях, які пресують відходи і роблять сміття менш габаритним. Ця технологія допомагає стимулювати переробку і скоротити витрати на перевезення сміття. У Bigbelly вміщується у 8 разів більше сміття, аніж у звичайний контейнер такого ж розміру.

У центрі міста Фінікса, що в Арізоні, придумали новий пристрій, що допомагає зменшити кількість сміття — за допомогою баків Bigbelly. Вбудовані в них спеціальні сонячні батареї потребують всього 15 хвилин сонячного світла щодня, щоб трамбувати сміття протягом усього дня, створюючи вільний простір для нових відходів.

Bigbellys дуже ефективні для збору сміття, розповідає Сronkite News Arizona. Коли бак повністю завантажиться, він посилає повідомлення про це до Phoenix Public Works. Ці дані приходять в реальному часі.

У Фініксі наразі розміщені 15 баків Bigbelly. Це дозволило зменшити кількість виїздів міських сміттєвозів із 3 до 1 разу на тиждень. Після випробування протягом 6 місяців планується розширити територію застосування Bigbelly і встановити баки в парках та біля державних університетів.

А у Франції створили «розумне» відро для сміття Eugene: воно допомагає господареві сортувати відходи, веде список покупок і складає онлайн-замовлення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...