• Новий онлайн-сервіс допоможе знайти фахівців з установки сонячних панелей

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Вівторок, 21 лютого 2017 року

​Підприємець розробив і запустив онлайн-сервіс для пошуку фахівців, які допоможуть встановити сонячні панелі в містах України.

На ідею створити сервіс для пошуку фахівців з установки сонячних панелей і електростанцій Романа Мрозакевича надихнули читачі сайту Ecotown. Оскільки останніми роками в Україні почала розвиватися «зелена» енергетика і попит на установку сонячних панелей зростає, то знайти фахівців з їх встановлення — завдання актуальне.

На розробку сервісу Joule.pro у Романа пішло майже півроку, і в листопаді 2016 року він почав працювати. Зараз на сайті зареєстровано 123 компанії та фахівця з монтажу з різних регіонів України.

За «каталогом фахівців» можна вибрати потрібний вам регіон України. Знайти виконавця, який допоможе розробити проект, укомплектувати й змонтувати установку, забезпечити її гарантійне обслуговування. На такі роботи може піти від 2-х днів до 2-х місяців, залежно від складності.

Найтриваліший етап — це оформлення документації: отримання в Обленерго технічних умов на підключення вашої установки, оформлення «зеленого» тарифу, зміна цільового використання ділянки тощо.

Для того щоб додати себе на сайт як фахівця або користувача, необхідна реєстрація.

Роман збирається доповнювати свій сайт іншими фахівцями, які працюють в сфері альтернативної енергетики, які займаються енергоаудитом, монтажем систем рекуперації тепла і теплових насосів, а також геліосистем.

Щоб зробити оптимальний вибір сонячної електростанції для будинку, найкраще скористатися порадами фахівців.

Сонячну енергію можна не тільки використовувати для свого будинку, але і продавати її надлишки, а розрахувати рентабельність установки сонячних панелей можна за допомогою онлайн-калькулятора.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...