• Цього року з´явиться ще 270 безкоштовних заправок для електрокарів

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 2 лютого 2017 року
 

Мережа WOG оголосила про намір у 2017 році збільшити кількість зарядних станцій для «зелених» авто до 300. З них 30 станцій будуть платними, але на них можна буде зарядити авто за мінімальною ціною всього за півгодини.

У цьому році в Україні відкриються нові безкоштовні заправки для електрокарів. Нові станції встановлять вже на наявних паливних заправках WOG, яких у країні близько 500. Завдяки цьому водіям буде доступна вся існуюча інфраструктура.

Як повідомляє ITC.ua, на 270 звичайних станціях підзарядка буде безкоштовною. На 30 швидкісних — Supercharge — можна буде зарядити авто всього за півгодини. Ціна підзарядки дозволить покрити вартість енергії.

Надалі мережа WOG планує створити для власників електромобілів додаток для смартфона, де будуть позначені зарядні станції.

Ще 2 швидкісні станції відкрив раніше автосалон Oxygen Group, а на території «Автоцентру» (вул. Героїв Космосу, 8-б) з'явилася безкоштовна станція. Мережа «TOKA» також відкрила безкоштовні заправки для електрокарів. Вся ця інформація зібрана на мапі сайту plugshare.com.

Щоб зробити «зелений» транспорт привабливішим для українців, у цьому році планується знизити ціни на електрокари на 21%, а також компенсувати частину витрат під час покупки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...