• Цікава інфографіка про сортування сміття від проекту «Україна без сміття»

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 лютого 2017 року

Громадський проект «Україна без сміття» та ілюстратор Христина Стринадюк створили добірку авторських постерів про цінні види вторсировини, які обов'язково потрібно здавати на переробку. Хоча сміття виглядає непривабливо, але це цінний ресурс, з якого можна створювати нові товари — закликають автори цієї інфографіки.

На постерах розповідається про найпоширеніші види цінних компонентів упаковки — метал, пластик, скло та папір. В результаті переробки сміття стає новим товаром, і більше не буде потреби привозити та закуповувати нову сировину за кордоном. Наприклад, переробка баночок з алюмінію економить до 95% енергії, яка необхідна для отримання нової сировини з породи.

Тому добре налагоджений процес переробки різних видів відходів економить матеріали, час і кошти, а також допоможе зменшити вартість товарів.

Постери від проекту «Україна без сміття» — це цікаві ілюстрації, подані з особливою емоційністю, які сподобаються як школярам, ​​так і дорослим. Ця інфографіка розповідає про те, що сортувати сміття — корисна звичка, яка допоможе знизити втрати енергії та зменшити забруднення навколишнього середовища.

А щоб сортування сміття не здавалося важкою справою, досить знати декілька секретів та корисних порад, і мати під рукою мапу пунктів прийому вторсировини:

А гра Recycle Roundup допоможе навчити дітей, як правильно розділяти відходи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...