• Українці найактивніше у світі переходять на електромобілі

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 9 лютого 2017 року

​Українці у 3—4 рази активніше переходять на електромобілі, ніж це відбувається в усьому світі. «Зелені» авто не створюють небезпечних викидів, і, завдяки субсидіям та компенсацій з боку держави та новим зарядним станціям, все більше привертають увагу покупців.

Щороку в Україні ринок електромобілів зростає на 300—400%, а в усьому світі — на 100%, повідомляє Gazeta.ua. Станом на 31 грудня 2016 року в нашій країні зареєстровано майже 2600 «зелених» автомобілів, в число яких входить транспорт на електротязі та з гібридною силовою установкою. Якщо говорити про загальну кількість екологічного транспорту на сьогодні, то його вже понад 3 тис.: це й особисті авто, і служби таксі, які перевозять пасажирів на електрокарах та інші.

Одночасно зі зростанням кількості електрокарів, яких стало більше в 4 рази за минулий рік, кількість станцій-підзарядок зросла зі 153 до 577, і відкрилися 44 станції зі швидкою зарядкою. Тепер на кожну електрозаправку — по 4 електромобілі.

У Києві кількість станцій збільшилася з 38 до 136, в Харкові їх уже 92. Розвиток інфраструктури для екологічного транспорту дозволить ще швидше збільшити його кількість на вулицях наших міст, а для цього потрібно, щоб в кожному місті було мінімум 10 підзарядних станцій.

Наприклад, їх можна розміщувати в нових будинках: такі міні-станції скоро будуть встановлені в країнах ЄС, можуть з'явитися й у нас.

Міністерство інфраструктури обіцяє знизити ціни на екотранспорт на 21% і, можливо, налагодити власне виробництво «зелених» авто. Також в Україні роблять дешеві сонячні станції для підзарядки електромобілів, які зручно розмістити поруч зі своїм будинком.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...